альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання в дитячій бібліотеці

І ось вони, довгоочікувані канікули! Традиційно, під час цих чудових днів дитячого відпочинку, в дитячій бібліотеці Комунального закладу «Бібліотечна мережа м. Вознесенська», розпочинається Всеукраїнський тиждень дитячого та юнацького читання.

Приємні несподіванки, конкурси, майстер класи, дивовижні літературні подорожі, ігри, вікторини, театральні вистави, зустрічі з книжками найулюбленіших письменників, презентації нових книжок — все це довгоочікуване свято дитячої книжки, яке приносить з собою Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

По-особливому відкрити Тиждень дитячого читання цього року вирішив колектив дитячої бібліотеки. 2018 рік на Миколаївщині оголошено роком сімейного читання. Саме тому бібліотекарі підготували  не просто свято для дітей. Цього дня на присутніх чекала тепла родинна зустріч «Книги сторінок дбайливо нам відкриють ціле диво!»

Святковий настрій у бібліотеці відчувався з самого ранку. Яскраві прапорці, кольорові кульки, тематичні плакати зі словами «Добрий день, читання тиждень!!!», схвильовані працівники бібліотеки – все підтверджувало, що свято буде надзвичайне.

Саме так і сталося! До бібліотеки прийшли найактивніші родини, в яких читають і батьки, і діти! Це родина Дудки Анастасії, учениці 3-Б класу, ЗОШ № 2, родина Гульченка Михайла, учня 2-Б класу, ЗОШ № 10, родина Бицюкіних Олександра та Юрія, учнів 2-А та 4 класів, ЗОШ № 2, родина Онофрійчука Богдана, учня 5-А класу, ЗОШ № 7. А зробити свято дивовижним, цікавим, пізнавальним та змістовним допомогли юні таланти, учні 3-Б класу ЗОШ № 1,  їх вчитель Суковата О. Ю. та, звісно, батьки. На початку дійства Ощипок Кароліна, Рожнятівська Софія, Табунщик Анна, Прутян Володимир, Гладкова Аріна та Карпенко Кіра дуже проникливо прочитали вірші, присвячені її Величності Книзі. А запрошені на свято разом з бабусею Шапокляк літературні герої дуже вдало відтворили свої образи під час свята! Це велика вигадниця, Пеппі Довгапанчоха, яку неперевершено, з почуттям гумору, весело зіграла  Чамата Вероніка, добра та працьовита Попелюшка, в ролі якої була Леоненко Анастасія, веселий та сміливий Барвінок, роль якого зіграв Лазіч Данило, та кмітливий, завзятий Незнайко, образ якого відтворив Пальцев Михайло. Шапокляк разом з героями улюблених дитячих книг грали з присутніми в ігри «Розважайко», «Це все я, це все я, це компанія моя!», складали вірші про доброту, відгадували загадки з казкового «чарівного» кошика Баби Яги. А впродовж всього свята присутніх супроводжували «Казки школи під Голубим небом» українського педагога, письменника, В. О. Сухомлинського, якому  в цьому році виповнюється 100 років від дня народження. Разом з її Величністю Книгою діти повторили для Нечитайка «Правила поводження з книгою» та отримали від літературних героїв на згадку про свято «Пам’ятку читача бібліотеки».

В кінці зустрічі ерудовані, кмітливі, найактивніші читачі та родини кращих читачів були нагороджені грамотами, медалями та призами. А бабуся Шапокляк разом з героями театру книги «Барвінок» запросили усіх присутніх провести час канікул змістовно та цікаво в бібліотеках міста.

Комунальний заклад «Бібліотечна мережа м. Вознесенська»

скачать dle 12.0
Дата публікації: 03.04.2018 0 1 405
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно