Вознесенськ

Офіційний інтернет-портал міста

До відома мешканців, багатоквартирних житлових будинків, що знаходяться на балансі КП « Єдність»

В зв’язку зі змінами в законодавстві про житлово-комунальні послуги повідомляємо, що з10.06.2018р вступає в дію новий Закон України «Про житлово-комунальні  послуги»  від 09.11.2017р.  № 2189-VIII.

Співвласникам житлових  багатоквартирних будинків, які не визначилися з формою управління ( ОСББ, самостійна форма управління) і чиї будинки  знаходяться на балансі КП «Єдність», відповідно  до законодавства, необхідно визначитися з управителем свого будинку.

З  10.06.18 органи  місцевого самоврядування  не мають повноважень  по встановленню  цін / тарифів  на житлові  послуги, а раніше діюча послуга з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, не передбачена законодавством.

Передбачається, що обрати управителя співвласники тепер можуть через проведення конкурсу міською радою з обов'язковим складанням протоколу про прийняте рішення. В багатоквартирних будинках, у яких на день набрання чинності цим Законом не створене ОСББ, виконавчий орган місцевої ради зобов'язаний оголосити та провести конкурс на визначення управителя в тримісячний строк з дня одержання протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку з проханням призначити управителя. Рішення з цього питання вважається прийнятим зборами співвласників, якщо за нього проголосували власники квартир і нежитлових приміщень, площа яких разом перевищує 50 відсотків загальної площі всіх квартир і нежитлових приміщень багатоквартирного будинку.

Управителем багатоквартирного будинку ( далі управитель)  може бути фізична особа - підприємець або юридична особа – суб’єкт підприємницької діяльності, яка за договором із співвласниками забезпечує належне утримання та ремонт спільного майна багатоквартирного будинку і прибудинкової території та належні умови проживання і задоволення  господарсько – побутових потреб.  

Договір з управителем укладається строком на один рік. Якщо за один місяць до закінчення зазначеного строку жодна із сторін не повідомить письмово іншу сторону про відмову від договору, договір вважається продовженим на наступний однорічний строк.

Також  співвласники  одноповерхових житлових будинків  можуть перейти на самоуправління будинком    відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016  № 301 « Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків».

Запрошуємо представників співвласників  багатоквартирних  будинків для отримання зразку  типових документів ( протокол  установчих зборів, статут) до Управління  ЖКГ та КБ  Вознесенської МР   за адресою: пл. Центральна,1, каб. № 37 (третій  поверх) кожної середи з 14.00 до 17.00 (тел. 4-05-41).

Управління ЖКГ та КБ Вознесенська МР

скачать dle 12.0
Дата публікації: 11.07.2018 0 783
Перейти на старий сайт
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно