альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Біговий сезон розпочато!

На вулиці Соборності 24 березня 2019 року відбувся легкоатлетичний пробіг, присвячений 75-й річниці визволення міста Вознесенська від німецько-фашистських загарбників. Участь у забігу взяли 106 спортсменів.

На урочисте відкриття, щоб привітати учасників пробігу, завітав міський голова Віталій Луков, його заступники Юрій Сметана та Юрій Путій, а також відомий український актор, режисер Ахтем Сеїтаблаєв.

Учасники змагались на різних дистанціях та у різних вікових категоріях:

школярі (до 18 років): дівчата - 300 м; хлопці - 500 м;
студенти (18-25 роки): дівчата - 500 м; хлопці - 1000 м;
дорослі (26-39 років, 40+): жінки - 1000 м; чоловіки - 3000 м.

Найбільше учасників серед хлопців зібрала категорія до 18 років – 41 учасник. Третім на цій дистанції фінішував Сіняков Микола, другим був Шевченко Денис, а на першу сходинку піднявся Тюхтя Віктор. У віковій категорії 18-25 років третім став Юдін Кирило, другим – Левчук Євген, першим – Рибалко Іван. На дистанції 3000 м у категорії 26-39 років на третій сходинці опинились військовослужбовці ВЧ А-2920, другим прийшов до фінішу Алексєєв Іван, а першу сходинку посів учитель фізичної культури Вознесенської гімназії №1 Жигайло Олександр. Бурхливими оплесками всі присутні вітали Гонтаренко Василя – учасника, який біг у категорії 40+ та показав відмінний результат.

Серед дівчат у віковій категорії до 18 років точилась справжня боротьба. Третьою дійшла до фініша Куцовська Дар’я, другою фінішувала Ніколайчук Оксана, яка в минулому році була першою, а перегнала минулорічну чемпіонку Арнаута Катерина. Вона і піднялась на першу сходинку п’єдесталу. Забіг у категорії 18-25 років як і в минулому році виграла Кушка Ольга, показавши чудовий результат. Другою на фініш прийшла Рябко Яна. А на третьому місці опинилась Дончик Луіза. Нажаль, категорія 26-39 років у жінок була представлена всього однією учасницею. Нею стала Алексєєва Вікторія, яка пробігла 1000 метрів за 4 хв. 34 сек. та отримала свою нагороду.

Вітаємо всіх учасників, призерів та переможців!

Бажаємо успіхів! Бажаємо ніколи не втрачати спортивної форми! Бажаємо мирного неба над головою!