альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Змагання з греко-римської боротьби у місті Вознесенську

У місті Вознесенську, у рідних стінах для наших борців 21 квітня відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби на честь п’ятнадцятиріччя УШК. На змагання приїхали спортсмени з Миколаєва, Одеси, Кіровоградської області, Южноукраїнська, Веселиново, Нового Бугу. Разом 220 учасників.

Наші борці ростуть, мужніють, багато хто з Вознесенських борців перейшли в нові вагові категорії. Хлопці - молодці! У командному заліку посіли друге місце. Перше місце посіла команда Миколаєва, третє - команда Одеси.

А тепер привітаємо наших призерів у особистій першості. Перші місця вибороли: Глухий Ренат 21кг., Білокуров Платон 23 кг., Лужняк Назар 65 кг., Сидоренко Артем 75 кг., Сіняков Микола 71 кг, Лакіза Максим 100 кг. Другі місця посіли: Троїцький Матвій 23кг, Агафонов Едуард 26 кг, Середін Денис 29 кг, Журавльов Самір 29кг. Треті місця посіли Гофман Руслан 29 кг, Лєвєнцов Іван 29кг, Прагуза Дмитро 52 кг,Зінський Богдан 65 кг, Тодорашко Влад 29 кг, Агафонов Максим 35 кг, Чалий Максим 32 кг.

Вітаємо усіх призерів та їхніх батьків та тренерів. Успіхів Вам хлопці та перемог! Ви наша гордість!