альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

День сім’ї для прийомних батьків та батьків вихователів

Кожного року, з нагоди Дня матері та Міжнародного Дня сім’ї, спеціалістами Вознесенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради проводиться зустріч прийомних батьків та батьків вихователів. Так і цього року, 18 травня в  приміщенні бібліотеки № 1 КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» відбувся тренінг для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу "Діти, що перенесли травму, сім'ї, що приносять зцілення". Тренерами та співрозмовниками заходу стали Олена Шульга - керівник науково-методичного відділу ГО «Світанок мрій» та Павло Шульга - експерт офісу Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби. Подружжя з великим позитивним досвідом, професійним підходом та палаючими серцями, які стали гарними батьками  не лише  для свого кровного сина, а й для 7 дітей‑сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час тренінгу всі активно брали участь, задавали багато запитань, вдосконалювали батьківські навички та вміння, адже щоб виховувати прийомних дітей, потрібно набагато більше терпіння та мудрості та безмежної любові, адже такі діти пережили багато втрат в своєму житті, тому потребують максимум любові та розуміння. Через відкриту та дружню атмосферу сім'ї навіть не хотіли повертатися додому і спілкування продовжилося ще. 

Нагадаємо, що в м. Вознесенськ успішно функціонують  4 прийомні родини та 1 дитячий будинок сімейного типу, де загалом виховується 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Окремо хочеться подякувати працівникам бібліотеки, які з радістю відчинили двері  для таких особливих відвідувачів, створили теплу та  затишну атмосферу для спілкування.

Бажаючих більше дізнатись про умови створення та функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу запрошуємо звернутися до Вознесенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради за адресою: м. Вознесенськ, вул. Центральна, 22/72. Т. (05134) 3-21-07

Вознесенський міський центр для сім’ї, дітей та молоді

скачать dle 12.0
Дата публікації: 21.05.2018 0 685
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно