Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Всеукраїнський турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ»

З метою фізичної та психологічної реабілітації ветеранів війни та діючих військовослужбовців, які отримали поранення, каліцтва, контузії, або інші захворювання під час, або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій в АТО, в ході миротворчих операцій за участю України; зміцнення дружніх стосунків та обміну досвідом роботи між спортивними організаціями осіб з інвалідністю; залучення найбільшої кількості ветеранів війни та діючих військовослужбовців з усієї України, які брали чи беруть участь в АТО на сході України до занять футболом, тощо 19 травня 2018 року в Києві, на стадіоні «Атлет» відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ».

До оргкомітету входять представники Федерації футболу України, Міністерства оборони України, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства соціальної політики та Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, на яких покладено функцію підготовки та проведення «Кубку нескорених».

Участь у змаганнях беруть ветерани та діючі військовослужбовці сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які отримали поранення, каліцтва, контузії, або інші захворювання під час, або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій в АТО, в ході миротворчих операцій за участю України.

Змагання проводяться серед учасників за двома категоріями:

  • особи з ампутацією однієї нижньої кінцівки на будь-якому рівні зі збереженням функції другої кінцівки;
  • особи з відсутністю уражень нижніх кінцівок або з частковим пошкодженням нижніх кінцівок, які пересуваються самостійно без додаткових засобів: ходунки, милиці.

Загальна кількість учасників команди області становить 10 осіб.

З метою формування команди, просимо бажаючих гравців вищезазначених категорій звернутися до Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради за адресою: вул. Пушкінська, 1, каб. № 3   до 03 травня 2018 року.

Управління  соціального захисту населення

Вознесенської міської ради

скачать dle 12.0
Дата публікації: 23.04.2018 0 514
Перейти на старий сайт
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно