Вознесенськ

Офіційний інтернет-портал міста

Перелік вакансій

Виконавчий комітет Вознесенської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1)головного спеціаліста відділу земельних ресурсів Управління комунальної власності Вознесенської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги до конкурсанта: громадянство України, освіта вища, освітньо-кваліфікаційний рівень - спеціаліст, магістр, за фахом – економіст, юрист, землевпорядник, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером на рівні користувача, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років.

2) заступника начальника відділу земельних ресурсів Управління комунальної власності Вознесенської міської ради на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років.

Кваліфікаційні вимоги до конкурсанта: громадянство України, освіта вища, освітньо-кваліфікаційний рівень - спеціаліст, магістр, за фахом – юрист, землевпорядник, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером на рівні користувача, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років

3) інспектора праці Управління соціального захисту населення  Вознесенської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги до конкурсанта: громадянство України, освіта вища, освітньо-кваліфікаційний рівень - спеціаліст, магістр, за фахом – юрист, економіст, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером на рівні користувача, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення за адресою м. Вознесенськ, пл. Центральна,1 каб. №35.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 4-25-08.

18.04.2018

фильмы бесплатно
Перейти на старий сайт