Вознесенськ

Офіційний інтернет-портал міста

Перелік вакансій

1. Виконавчий комітет Вознесенської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу розвитку житлово-комунального господарства Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, освіта вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр» або «Спеціаліст» або «Бакалавр» за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія», стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1-го року чи стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері на рівні користувача.

Опубліковано 13.03.2019 року
2. Виконавчий комітет Вознесенської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань молоді та туризму Відділу культури та спорту Вознесенської міської ради
Вимоги: громадянство України, освіта – вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр», «Спеціаліст» або «Бакалавр» за спеціальністю «Туризм», «Готельно-ресторанна справа», «Економіка», стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері на рівні користувача; Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошенняза адресою: м. Вознесенськ, пл. Центральна, буд.1, каб.35, телефон для довідок № 4-25-08.
Опубліковано 20.03.2019
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Вознесенськ, пл. Центральна, 1, каб. 35. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 4-25-08.
фильмы бесплатно
Перейти на старий сайт