альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Молодь Вознесенська обирає здоров’я

З самого дитинства дітям розповідають, що добре, а що погано. Але незважаючи на виховання та інтуїцію більшість підлітків починають шкодити своєму здоров'ю. Все це відбувається із-за цікавості з боку хлопців та дівчат.
Шкідливі звички згубно впливають на здоров’я людини, і найчастіше стають небезпечними для життя пристрастями. Наркоманія, алкоголізм, тютюнопаління — це основні шкідливі звички, які заважають людині повноцінно розвиватися в соціальному суспільстві. Багато людей набувають шкідливих звичок у підлітковому віці. Саме тому, команда сімейних лікарів КП «КНП Вознесенської громади МЦ ПМСД» у рамках проекту «Подумай про майбутнє – обери здорове життя» планує проводити просвітницьку роботу з підлітками Вознесенської громади, щоб заставити молодь задуматись над своїм життям та вчинками.
Юнакам та дівчатам з 15 до 20 років пропонуємо пройти анонімне опитування «Мій внутрішній світ»
https://forms.gle/T8aoz5DRazaVR7CH7.
Дане дослідження пройде у два етапи, на початку та у кінці реалізації проекту. Аналіз отриманих даних дасть можливість вивчити сучасні тенденції в поведінці підлітків стосовно здоров’я та вплив соціального оточення на стан здоров’я учнівської молоді. Результати дослідження будуть використані в узагальненому вигляді та висвітленні у соціальних мережах.
Здоровим бути модно! Ми повинні пам’ятати – наше здоров’я залежить лише від нас самих!
Проект реалізується за підтримки проекту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.

Адміністрація КП «КНП Вознесенський МЦ ПМСД»
скачать dle 12.0
Дата публікації: 23.02.2021 0 258
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно