альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Співпраця з роботодавцями – основний пріоритет служби зайнятості

Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без взаємовигідних партнерських відносин між службою зайнятості і роботодавцями. Тому з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання вимог чинного законодавства з питань зайнятості, 06 липня поточного року директор Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Ірина Ларченко та провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Лариса Шевченко відвідали фізичних осіб – підприємців: Супрун Аллу Вікторівну та Попенко Ірину Григорівну. В ході зустрічі Ірина Володимирівна ознайомила роботодавців про діяльність служби зайнятості, послуги які нею надаються, а також розповіла про актуальний напрямок, який покликаний стимулювати роботодавців на створення нових робочих місць, як компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Лариса Шевченко розповіла роботодавцям про заходи  сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб (ВПО), детально зупинившись на оплаті праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних, а також перепідготовці та підвищенні кваліфікації (навчання).

За результатами зустрічі роботодавці виявили бажання співпрацювати і в подальшому, скориставшись послугами служби зайнятості: компенсація роботодавцю на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних серед внутрішньо переміщених осіб та компенсація єдиного соціального внеску. Представники служби зайнятості одразу здійснили професійний підбір потенціальних працівників з числа безробітних, які маємо надію, вже скоро пройдуть стажування та приступлять до роботи.  

Насамкінець Ірина Володимирівна подякувала роботодавцям за тісну взаємодію, адже саме на взаємодію з роботодавцями налаштована Державна служба зайнятості, тому що вони є не тільки одержувачами послуг, але й соціальними партнерами, які створюють робочі місця, сприяючи економічному зростанню та добробуту в країні.

скачать dle 12.0
Дата публікації: 06.07.2018 0 782
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно