альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

У місті розгорнуто тимчасовий мобільний пункт обігріву на період сильних морозів

У зв’язку з сильним похолоданням (за прогнозами, у найближчі дні очікуються морози до - 17°) Вознесенська міська рада звернулася до Вознесенського МРВ ГУ ДСНС України в Миколаївській області з проханням розгорнути цілодобовий тимчасовий пункт обігріву, діяльність якого забезпечуватиметься у тому числі міською радою.

Пункт розташований за адресою: вул. Соборності, 78 (футбольне поле), між залізничним вокзалом та адміністративною будівлею ПЧ 13.

У пункті цілодобово чергуватимуть працівники аварійно-рятувального загону Вознесенського ДСНС та в робочий час працівник комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування».
Люди, які потребують прихистку, можуть тут зігрітись, випити чаю, з’їсти печиво, їжу швидкого приготування. Пункт забезпечений дезінфікуючими засобами та масками. Через ситуацію з коронавірусом в пункті дозволятимуть перебувати не більше 4 осіб одночасно з додержанням дистанції.
Пункт обігріву працюватиме до покращення погодних умов.
Крім тимчасового мобільного пункту, у робочий час працюють 3 стаціонарні пункти: по вул. Михайлівська, 3  - Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування м. Вознесенска»; вул. Шмідта, 9 – міськрайонне Товариство Червоного Хреста; Сільська рада Новогригорівки.
Дякуємо Вознесенському МРВ ГУ ДСНС України у Миколаївській області за їхню роботу та плідну співпрацю.

Відділ надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ВМР
скачать dle 12.0
Дата публікації: 16.01.2021 0 446
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно