альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

УВАГА! З 1 січня діятимуть нові рахунки з ЄСВ

Держказначество повідомляє: з 1 січня 2021 року почнуть діяти нові рахунки для сплати ЄСВ. З цієї дати сплачені суми за старими рахунками будуть повертатися платникам, як нез'ясовані надходження
Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) повідомляє, що відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 р. №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», та до ст. 4 Закону України від 08.07.2010 р. №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (зі змінами та доповненнями) з 01.01.2021 запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ).
З метою належної і своєчасної сплати податків, зборів, ЄСВ та мінімізації нез’ясованих надходжень, Казначейство просить терміново звернутися до органів Державної податкової служби України за місцем реєстрації для отримання нових реквізитів рахунків.
При цьому Казначейство наголошує, що кошти, сплачені платниками на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

***
Зауважимо, що наразі офіційної інформації від ДПС щодо нових рахунків та оновлених реєстрів рахунків на сайтах територіальних органів ДПС поки не має. Чекаємо. Про це обов'язково проінформуємо.

Фінансове управління Вознесенської міської ради
скачать dle 12.0
Дата публікації: 22.12.2020 0 347
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно