Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Програмна спеціалістка програми DOBRE Наталія Ващиленко передала ключі від нового сміттєвоза для використання техніки в громаді

Відповідно до програми співпраці Вознесенської міської об’єднаної територіальної громади з Програмою DOBRE (Децентралізація приносить кращі результати та ефективність), що фінансується USAID в рамках Плану покращення послуги поводження з ТПВ для потреб комунального підприємства «Санітарна очистка міста» було придбано новий сучасний сміттєвоз. План покращення послуги з вивезення твердих побутових відходів є першим пріоритетним проєктом, що втілюється в співпраці з програмою DOBRE.
Спецтехніка працюватиме в селах Новогригорівка та Ракове й забезпечить створення системи вивозу сміття в цих населених пунктах з нуля. Місцевим мешканцям видаватимуться пластикові сміттєві баки, що також були закуплені в результаті співпраці з програмою DOBRE.
Такі перетворення стали можливі завдяки зусиллям керівництва міста, відповідно до побажань, висловлених мешканцями щойно приєднаних сіл в процесі утворення Вознесенської міської об’єднаної територіальної громади. Завдяки позитивному відгуку керівництва програми DOBRE, наші проєкти отримали фінансову підтримку, й таким чином, громада має в своєму складі нову спеціалізовану машину, вартість якої складає 1 млн. 750 тис. грн.
Сміттєвоз також використовуватиметься по місту Вознесенську в приватному секторі. Першою в систему вивозу сміття потрапить вулиця Михайлівська. Її мешканці в особі автора, Вдовіченка Олексія, минулого року виграли проєкт в конкурсі «Бюджет участі», що проводився Вознесенською міською радою. Таким чином, вулиця отримала сміттєві баки європейського зразка в кожен двір.
Щиро дякуємо спеціалістам програми DOBRE та усьому народу США за підтримку нашої громади на етапі становлення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
скачать dle 12.0
Дата публікації: 08.09.2020 0 456
Перейти на старий сайт
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно