Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Про спостережну комісію при виконавчому комітеті Вознесенської міської ради

09 липня 2020 року в малій залі виконкому відбулося чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Вознесенської міської ради.
Представник Державної установи «Вознесенська виправна колонія (№ 72)» Марченко Д.А. поінформував комісію про результати засідання адміністративної комісії установи, яке відбулося 07.07.2020 року, на якому розглядалися питання, пов’язані із представленням засуджених до пільг, передбачених статтями 81 Кримінального кодексу України (умовно-дострокове звільнення від відбування покарання), 82 (заміна не відбутої частини покарання більш м’яким), 101 (переведення з дільниці ресоціалізації до дільниці соціальної реабілітації), та щодо застосування до одного засудженого Закону України «Про адміністративний нагляд».
Комісія підтримала подання адміністрації установи щодо заміни одному засудженому, який відбув ½ частину призначеного судом покарання та твердо став на шлях виправлення, не відбутої ним частини покарання більш м’яким - обмеженням волі.
Також підтримані рішення адміністративної комісії установи щодо переведення з дільниці ресоціалізації до дільниці соціальної реабілітації трьох засуджених, які своєю поведінкою та ставленням до праці довели, що стають на шлях виправлення.

Секретар спостережної комісії Петерс Р.Я.
скачать dle 12.0
Дата публікації: 10.07.2020 0 218
Перейти на старий сайт
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно