Вознесенськ

Офіційний інтернет-портал міста

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Фінансове управління Вознесенської міської ради повідомляє, що рішенням міської ради від 21 грудня 2018 року № 13 до плану роботи міської ради на І півріччя 2019 року включено питання«Про місцеві податки і збори у місті Вознесенську на 2020 рік» (регуляторний акт).
Фінансовим управління Вознесенської міської ради, з метою дотримання регуляторної процедури,вимог бюджетного та податкового законодавства, підготовлено проект регуляторного акту – проект рішення міської ради «Про місцеві податки і збори»та аналіз впливу регуляторного акту, який регулюватиме організаційні та економічні відносини, пов’язані з нарахуванням та сплатою місцевих податків і зборів до бюджету міста в 2020 році .
В проекті регуляторного акту пропонується затвердити місцеві податки і збори та Положення про місцеві податки і збори з урахуванням вимог чинного податкового і бюджетного законодавства, якими визначаються обов’язкові елементи податків і зборів, й зокрема встановити ставки і пільги по місцевим податкам і зборам, які будуть застосовуватись в 2020 податковому (звітному) році.
Також , в проекті пропонується визнати такими, що втратили чинність з 1 січня 2020 року рішення Вознесенської міської ради та Новогригорівської сільської ради щодо місцевих податків і зборів, які були діючими до 01.01.2020 року.
Водночас, повідомляємо, що 17.04.2019 року на інформаційному інтернет-порталі міста Вознесенська http://voz.gov.ua в розділі«Економіка, Підприємництво, Регуляторна політика», а також«Міська влада, Міська рада, Проекти рішень міської ради, 2019, травень» , буде оприлюднений проект регуляторного акту –проект рішення міської ради «Про місцеві податки і збори» та аналіз впливу регуляторного акту.
Фінансове управління Вознесенської міської ради є розробником даного проекту регуляторного акту та буде протягом одного місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акту (до 17 травня 2019 року включно) приймати пропозиції та зауваження до нього. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати в письмовій формі за адресою: Миколаївська область, 56500, м. Вознесенськ, пл. Центральна, 1, каб. 46 ( 4-й поверх),Фінансове управління Вознесенської міської ради (тел. для довідок 4-02-98).
Фінансове управління Вознесенської міської ради
скачать dle 12.0
Дата публікації: 15.04.2019 0 122
Перейти на старий сайт
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно