Вознесенськ

Офіційний інтернет-портал міста

Міський голова провів офіційний прийом громадян

14 березня на офіційний прийом громадян до міського голови Віталія Лукова завітало десять мешканців міста.
Жителька Вознесенської громади звернулася до міського голови з проханням посприяти у створенні умов для утримання безпритульних тварин. Жінка піклується про бродячих котів та собак, які живуть неподалік її місця проживання. Але наразі чотирилапі друзі починають заважати сусідам вознесенки. Самі тварини часто страждають від жорстокого поводження, тому виникла необхідність у створенні місця для тимчасового або постійного утримання таких тварин, контролю їх популяції, здоров’я тощо. Міський голова пояснив жінці, що контролювати їх здоров’я та народжуваність можна за допомогою міської програми зі стерилізації безпритульних тварин. Адже ветеринари, які проводять стерилізацію, одночасно виконують загальний ветеринарний огляд. Можливостей для створення міського притулку для них наразі немає, оскільки вимоги до будівництва та утримання подібних притулків надто високі та дороговартісні.

Мешканці вулиці Фонтанної звернулись із проханням щодо відновлення проїзду на частині їхньої вулиці. Останнім часом дощова та тала вода розмили частину дороги, ускладнивши цим проїзд по ній. Міський голова домовився з вознесенцями про зустріч на цьому відрізку вулиці, де разом мають визначити фронт робіт.
Інші питання стосувалися ремонту доріг, надання допомоги особам з особливими потребами, отримання дозволу на іпотеку, особистих питань.
Нагадуємо! Прийом міського голови проводиться щочетверга з 08.00. Попередній запис – в Центрі надання адміністративних послуг (вул. Соборності, 14) з понеділка по середу з 08.00 до 17.00 або за телефоном (05134) 3-27-09.
Увага! Поспілкуватися з міським головою під час проведення особистого прийому можна і за допомогою Skype-зв’язку з персонального комп’ютера або смартфона: щочетверга з 8.00 до 10.00 за логіном: live: v.d. lukov.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
скачать dle 12.0
Дата публікації: 14.03.2019 0 174
Перейти на старий сайт
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно