«Жінка – Богом створена пісня»

6 березня, напередодні справжнього свята весни, до міського будинку культури завітали сотні вознесенок, де з нагоди Міжнародного жіночого дня відбулася святкова програма «Жінка – Богом створена пісня».

У залі прекрасну половину людства зустрічало святкове слайд-шоу, фото для якого могли надсилати всі охочі, тим самим зробивши приємний сюрприз рідній матусі, чарівній дружині, милій донечці, чуйній сестрі, вірній подрузі.

Зі сцени всіх жінок з Міжнародним жіночим днем привітав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Путій, який побажав жінкам миру, злагоди та сімейного затишку.

Грамотами Виконавчого комітету Вознесенської міської ради за сумлінну самовіддану працю, професіоналізм, високі досягнення в роботі та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня нагороджено 25 представниць різних структур органів виконавчої влади.

Танцювальні, пісенні, інструментальні, гумористичні творчі колективи міста своїм майстерним виконанням та справжнім святковим настроєм створили атмосферу свята весни й любові. Також зі сцени звучали численні вітання від організаторів та учасників цього чудового святкового концерту. Чоловіки зі сцени вітали своїх колег, матерів та дружин.

Виконавчий комітет Вознесенської міської ради також долучається до вітань і найщиріших побажань жінкам. Любові, злагоди і щастя вам, наші прекрасні жінки!

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Дата: 07.03.2018 / Переглядів: 148 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -