СУЧАСНИЙ ВЕБ - ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

   Вознесенське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує, що на базі нових технологій створено сучасний електронний WEB-портал Пенсійного фонду України, завдяки якому можна в режимі он-лайн вирішувати питання з мінімальною витратою часу та постійно контролювати дані, які впливають на розмір пенсії сьогодні або у майбутньому.

   Також зареєструвавшись на WEB-порталі Ви зможете: переглянути інформацію про місце Вашого працевлаштування (офіційне); переглянути розмір Вашої заробітної плати (доходу), який враховуються для пенсії (інших соціальних виплат); дізнатись інформацію про накопичений Вами страховий стаж (починаючи з 2004 року); подивитись поточний розмір пенсії; отримати інформацію щодо умов, розміру, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії; ознайомитись із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, отримання допомоги на поховання; користуючись наданими інструкціями здійснити попередній запис на прийом і спеціаліст Пенсійного фонду прийме Вас у час, який Ви самі визначили.

   Підприємці та особи, які забезпечують себе роботою самостійно, зможуть отримати таку інформацію як взяття їх на облік в органах Пенсійного фонду України, ознайомитись з умовами нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування, з умовами та порядком складання і подання звітності, а також отримати форми бланків, заяв, інших документів, необхідних для взяття на облік тощо.

   Для того, щоб стати користувачем WEB-порталу електронних послугнеобхідно звернутись до управління Пенсійного фонду України за адресою:  м. Вознесенськ, вул. Київська, 8 кабінет №7 і написати заяву, згідно якої вам буде призначено особистий код для реєстрації. При собі мати документ, що посвідчує Вашу особу та ідентифікаційний номер.

   Пенсійним фондом через  веб-портал надаються електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

   За консультацією звертатись по телефону (05134) 4 51 14.                  

 

Дата: 05.03.2018 / Переглядів: 94 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -