Олексій Савченко ініціював створення в області Школи депутатів

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко ініціював створення в області Школи депутатів всіх рівнів. Про це він розповів на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

За словами очільника області, така ініціатива виникла після брифінгу у Верховній Раді, коли Олексій Савченко вкотре наголосив на необхідності перевиборів Миколаївського міського голови та депутатів Миколаївської міської ради.

«До мене особисто, а також на мою Гарячу лінію почали звертатися небайдужі громадяни. Серед них були бажаючі змінити систему на краще та стати депутатами. Тому зараз я ініціюю створення Школи депутатів всіх рівнів. В ній учасники отримають необхідні знання для того, щоб стати гідним представником громади. Адже попереду - не тільки вибори в Миколаєві, але й вибори в об'єднаних територіальних громадах Миколаївської області», - повідомив Олексій Савченко.

Більш детальна інформація про роботу Школи депутатів з`явиться найближчим часом.

Нагадаємо, що у п’ятницю 9 лютого Олексій Савченко звернувся до Верховної Ради з проханням призначити вибори Миколаївського міського голови та припинити повноваження депутатів міської ради.

Джерело: http://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=44716

Дата: 13.02.2018 / Переглядів: 46 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -