Шановні жителі міста! Записуйтесь на прийом до сімейного лікаря!

Для планового надання медичної допомоги пацієнтам необхідно заздалегідь записатись на прийом до сімейного лікаря. Таким чином, у кожного сімейного лікаря є розклад прийому на кожен день і відомо, хто саме і на який час має прийти до лікаря.

Зараз є перехідний період, коли частина пацієнтів вже записана на плановий прийом на визначений час, а частина з’явилась до лікаря без попереднього запису.

У випадку, коли хворий потребує невідкладної допомоги, лікар огляне його в той же день, в разі планового (не екстреного) огляду пацієнту рекомендують звернутись до реєстратури для запису на визначений день та час.

 Нагадуємо, що  Ви можете записатись на прийом до сімейного лікаря:

- Звичним способом в реєстратурі за телефонами:

1) Амбулаторія №1 (вул.Короленка,5) тел. 4-10-53

2) Амбулаторія №2 (вул. 228 Стрілецької дивізії, 26) тел. 4-32-47

3) Амбулаторія №3 (вул. Київська,218) тел. 5-74-02

- За допомогою телефонного зв’язку з сімейним лікарем та сімейною медсестрою

- Онлайн – запис для бажаючих записатись на прийом до сімейного лікаря швидко та зручно по мобільному телефону або через інтернет (https://global.newmedicine.com.ua/).

Пацієнти, які будь-яким вказаним способом зареєструвались на прийом, будуть оглянуті саме в той час, на який вони записались.

Краще заздалегідь записатись на прийом до сімейного лікаря на визначений час та день,  ніж чекати в черзі!

Сектор охорони здоров'я від МЦ ПМСЦ

Дата: 13.02.2018 / Переглядів: 57 / Комментарії - 1 шт.

  1. Наталья

    "- Звичним способом в реєстратурі за телефонами: 1) Амбулаторія №1 (вул.Короленка,5) тел. 4-10-53 2) Амбулаторія №2 (вул. 228 Стрілецької дивізії, 26) тел. 4-32-47 3) Амбулаторія №3 (вул. Київська,218) тел. 5-74-02" В результате после звонка в одну из амбулаторий осталось только плохое настроение. Нагрубили,сказали,что они не записывают,записываться нужно через интернет,а то,что написано в газете и на сайте полный бред ,и вообще,приходите и сидите в очереди. Прежде,чем делать прием к врачу через запись,нужно провести инструктаж для персонала медучреждений. Записаться так и не получилось, "приятнейшие" комментарии в мой адрес на другой стороне телефона дали понять,что люди не очень готовы к такому виду услуг!


Iм'я -