Відбулася нарада щодо розвитку партнерських відносин із зарубіжними колегами

Сьогодні, 10 січня, під головуванням міського голови Віталія Лукова відбулась робоча нарада з питань співробітництва із зарубіжними партнерами. У нараді взяли участь представники міської ради, її виконавчого комітету та гості, а саме – журналіст, громадський діяч та керівник ТРК «Март» Ярослав Індиков, директор Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили Олександр Пронкевич та його колега з міста Медісон, штат Вісконсін, США – Сенфорд Девайт.

Головною метою візиту гостей стала ідея впровадження нового проекту, який буде сприяти розвитку місцевого туризму. Олександром Пронкевичем запропоновано додати до списку міст-побратимів Вознесенська подібні міста з Іспанії та Америки для взаємного ознайомлення з історією, культурою, життєдіяльністю населення та обміну досвідом щодо управлінської діяльності між муніципалітетами. Також обговорювалася можливість створення нової телерадіокомпанії із висвітлення діяльності територіальних громад області, в тому числі і міста Вознесенська.

Усі ідеї та пропозиції були уважно заслухані та прийняті до уваги. Наступна робоча зустріч з приводу цього питання відбудеться, орієнтовно, 18 січня, де вже більш детально опираючись на статистичні дані та дані соціологічних опитувань вознесенців будуть розглянуті шляхи вдосконалення туризму у нашому місті.

Наостанок зустрічі Віталій Луков подарував на згадку зарубіжному гостю книгу-буклет «Вознесенськ. Тур одного дня», яка була нещодавно випущена та презентована на робочій зустрічі «Туристична майстерня: екологічний, сільський та зелений туризм».

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Дата: 10.01.2018 / Переглядів: 110 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -