ДОРОГІ ВОЛОНТЕРИ ТА НЕБАЙДУЖІ МЕШКАНЦІ МІСТА!

Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду. Це ті, хто перші. Хто там, де найважче.

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність України, саме активна громадянська позиція, небайдужість та невтомна праця волонтерів додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Молоді і літні, підприємці і робітники, люди різних переконань зрозуміли, що доля їхньої країни і майбутнє їхніх дітей залежить від кожного з них.

Волонтерство ввійшло в наше життя як невід’ємна частка суспільної діяльності. Допомога хворим, дітям, безпритульним, інвалідам, учасникам бойових дій від щирого серця волонтерів надає сили й наснаги тим, хто її потребує.

Крім того, з подіями на Майдані, а потім окупацією Криму та проведенням антитерористичної операції на Сході України волонтери стали опікуватися проблемами не тільки ветеранів та соціально-незахищених верств населення, а й воїнів АТО та переселенців.

Тож вітаємо всіх волонтерів зі святом! Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, життєвих сил, миру і добра. Будьте щасливі і наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

Міський голова Віталій Луков

Секретар міської ради Лариса Торжинська

 

Дата: 05.12.2017 / Переглядів: 63 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -