Відбулося чергове виїзне засідання спостережної комісії

07 листопада 2017 року на території Вознесенської виправної колонії №72 відбулось чергове виїзне засідання Спостережної комісії при Виконавчому комітеті Вознесенської міської ради.

Комісія розглянула 8 справ осуджених у їх присутності. Були прийняті рішення за поданням адміністрації колонії ВК-72 щодо умовно-дострокового звільнення  та відмови у заміні вироку на більш м’яке покарання. В спільній роботі спостережної комісії та працівників колонії взяв участь виконуючий обов’язки начальника колонії майор Шамшура Д.М..

Крім того, в ході засідання були розглянуті питання наявності паспортів у осуджених, які можуть бути звільнені за рішенням суду, оформлення в геріатричний будинок, дотримання теплового режиму в приміщеннях, стан роботи їдальні, стан заготівок продуктів на осінньо-зимовий період.

Нагадую, що в колонії, розташованій на території міста Вознесенська, зараз перебуває в межах 320 осуджених осіб. У осуджених є можливість працювати та навчатися в класах за  вечірньою формою навчання, які перебувають в структурі загальноосвітньої школи № 6( в списках учнів 67 чоловік).

В перспективі роботи комісії - підготовка та підписання Меморандуму про співпрацю між усіма установами сфери соціального та правового захисту осуджених.

Сербенюк Н.М., голова спостережної комісії

Дата: 10.11.2017 / Переглядів: 172 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -