5 листопада – День працівника соціальної сфери

Щорічно, у першу неділю листопада, Україна відзначає День працівника соціальної сфери.

Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти - це ті люди, які щодня потребують вашої уваги, підтримки, яким ви своєю турботою, посмішкою та добрим словом даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію.

Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім'ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення.

День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Ви піклуєтесь про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей.

міський голова Віталій Луков,

секретар міської ради Лариса Торжинська

Дата: 03.11.2017 / Переглядів: 115 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -