Лікарня стає сучаснішою

На першому поверсі поліклінічного відділення КУ «Вознесенська центральна района лікарня» біля реєстратури підключений безкоштовний Wi-Fi. Кожен бажаючий може підключитись до мережі Інтернет. На цьому ж місці підключена інформаційна сенсорна панель (ІСП), яка вже має пряме підключення до мережі Інтернет. За допомогою ІСП кожен бажаючий може переглянути різноманітну інформацію, відвідати офіційний сайт міста, переглянути електронну карту міста та записати відео або аудіо звернення до міського голови та головного лікаря.

Сектор з питань ОЗ УСЗН ВМР

Дата: 09.10.2017 / Переглядів: 213 / Комментарії - 2 шт.

  1. Евгений

    Хм ... это конечно хорошо. НО, у молодежи и так есть смартфоны с мобильным интернетом и даже 3G что вайфаю не сильно и уступает. А пожилым людям интернет и даром не нужен. Да и терминал этот из той же оперы что и вайфай. На мой взгляд бесполезная трата средств. Лучше бы эти средства на более "весомые" усовершенствования: обновление оборудования и инструмента в кабинетах или на закупку лекарств для тех же пенсионеров.


  2. Евгений

    Касательно Wi-Fi, то лучше установить точки доступа не в поликлиннике а на стационаре. Где люди лежат в платах, и там было бы целесообразно развернуть беспроводную сеть.


Iм'я -