26 представників українських міст діляться досвідом у Вознесенську

В рамках спільного проекту Асоціації міст України (АМУ) та Норвезької асоціації  місцевих регіональних влад (КС) «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», за фінансової підтримки МЗС Норвегії 5 жовтня у м. Вознесенську розпочалось третє засідання  робочої групи Асоціації міст України з підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування в сфері місцевого економічного розвитку.

Попередні засідання проводились у містах Миргород та Київ. Загалом до Вознесенська прибуло 26 учасників з Дніпропетровської, Київської, Черкаської, Полтавської, Херсонської, Чернігівської, Кіровоградської та Харківської областей.

Привітали учасників з відкриттям засідання координатор проекту АМУ Наталія Безкупська та міський голова Віталій Луков, який презентував м. Вознесенськ та поділився досвідом виконавчого комітету Вознесенської міської ради в питаннях створення інституцій з економічного розвитку.

Учасникам засідання було презентовано підсумковий звіт за результатами фокус-груп та інтерв’ю, проведених з підприємцями-інвесторами 12 міст України. Проаналізовано внесок міст в залучення інвестицій.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Дата: 05.10.2017 / Переглядів: 303 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -