Щодо стану наповнення бюджету Фонду

          За січень-серпень 2017 року до бюджету Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  в  Миколаївській області  надійшло власних доходів у сумі 137401,4 тис.грн., що на 33,4% або на 34,6 тис.грн. більше надходжень січня - серпень  2016 року. Коштів, адміністрування яких здійснює  управління, надійшло в сумі 765,03 тис.грн., що становить 115% до плану, що на 95,0 тис.грн. ( або на 14%) більше надходжень відповідного періоду 2016 року.

           З метою здійснення своєчасних виплат пенсіонерам міста Вознесенська, Вознесенського, Веселинівського, Доманівського, Братського районів та захисту прав застрахованих осіб, управлінням  вживаються заходи для забезпечення надходжень власних доходів до бюджету Фонду, які спрямовані на роботу з платниками щодо сплати поточних зобов’язань, погашення заборгованості з платежів та інформування органів влади і контролюючих органів щодо мінімізації роботодавцями заробітної плати найманим працівникам.

         Завдяки проведеній роботі у співпраці з органами влади, соціальними партнерами та територіальними органами Державної виконавчої служби вдалося досягти скорочення заборгованості зі сплати страхових внесків порівняно з початком року на 84,6 тис. грн. ( 9,9 %).

 

           Колонтай В.Б. заступник начальника

фінансово-економічного відділу

Вознесенського ОУ ПФУ

в Миколаївській області 

 

Дата: 07.09.2017 / Переглядів: 73 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -