Повернути впевненість у власних силах

Багато людей прагнуть успіху, але бажаних результатів вдається досягти далеко не всім. Успішність людини залежить від багатьох чинників, але основним підґрунтям є віра в себе та власні можливості. Досить часто, з сумом доводиться спостерігати, що громадяни, які звертаються до служби зайнятості її втрачають. В очах нема запалу, впевненості в собі, нема чітко сформованої мети та завдань, а значить нема ніякого уявлення, що особа хоче і як цього досягти.

Впевненість у собі не можна наслідувати. ЇЇ варто створювати. Формування того, як ми себе сприймаємо починається в дитинстві. Кожен день ми вирішуємо, як розцінювати власне життя, як сприймати те, що відбулось.

Декілька кроків до впевненості в собі:

  1. Ви – не пасивний об’єкт, на який сиплються неприємності, ви – особистість, активний творець свого життя, ви керуєте подіями. Якщо Ви впевнені в собі, то перепони стануть для Вас викликом, а виклик надихає на звершення. І невпевненість відступить, тому що Ви, замість того, щоб журитись, як Вам жити, потрапите в самий вир життя.
  2. Визначте, чого Ви хочете від дійсності. В житті вирішальним є переконання «це важливо для мене».
  3. Пробачте собі колишні помилки. Почуття провини і сорому не допоможуть Вам досягти успіху.
  4. Аналізуючи події, шукайте причини у власних вчинках, а не в недоліках власної особистості.
  5. Ніколи не думайте і не говоріть про себе погано.
  6. Пам’ятайте, що інколи поразка – це удача. Завдяки поразці Ви можете дійти висновку, ощ по-перше висували перед собою хибні цілі, які не варті були зусиль, а по-друге, Вам вдалось уникнути наступних, можливо, ще більших неприємностей.
  7. Не залишайте без уваги жодного свого успішного кроку, і не забувайте заохотити і похвалити себе.

Якщо Ви почуваєте себе готовим до важливих вчинків, то починайте з маленьких кроків. Будьте готові до невдач, але і після них продовжуйте просуватись вперед. Аналізуйте власні дії, почуття. НЕ припускайте пасивності. Акцентуйте увагу на власних перемогах. Отримуйте задоволення від власної впевненої поведінки.

 

 

Дата: 11.08.2017 / Переглядів: 188 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -