За участі головних розпорядників коштів, розглянули фінансові проблеми бюджетних установ

12.07.2017р. в кабінеті міського голови відбулася нарада з головними розпорядниками коштів бюджету м. Вознесенська в присутності керівників дошкільних закладів міста, КУ «Вознесенська ЦРЛ», «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та інших щодо попереднього розгляду вирішення проблемних питань бюджетних установ міста.
За офіційним висновком, наданим Фінансовим управлінням Вознесенської міської ради перевиконання бюджету міста за І півріччя 2017 року складає 3,5 млн., або 107,5 %, що дає право на уточнення доходів і видатків міського бюджету.
Міський голова детально зупинився на кожній проблемі кожного головного розпорядника, а це і забезпечення лімітними призначеннями захищених статей видатків, і підготовка до зими, проведення поточних і капітальних ремонтів в закладах освіти, охорони здоров’я, культури та інших, і поточний та капітальний ремонти доріг, ліній вуличного освітлення, водопровідних мереж та інше.
За результатами наради визначено пріоритетні завдання, які потребують вирішення. Фінансовому управлінню Вознесенської міської ради надано доручення підготувати відповідний проект рішення „Про внесення змін до бюджету м.Вознесенська на 2017 рік”.


Фінансове Управління ВМР

Дата: 13.07.2017 / Переглядів: 216 / Комментарії - 1 шт.

  1. Катя

    Маю стаж державного службовця 19,5 років.03.03.2016 року переведена на посаду спеціаліста - державного реєстратора в ОМС.19 вересня 58 років.Чи маю право я вийти на пенсію державного службовця відповідно до ст.37 Закону 3723 ,згідно якого державні службовці ,які на 01.05.2016 року обіймають посади державної служби і мають не менше 10 років стажу на посадах ,віднесених до відповідних категорій посад державних службовців, визначених Законом 3723. Дякую.


Iм'я -