Міні-ярмарок вакансій – шлях до працевлаштування

З метою оперативного задоволення кадрових потреб роботодавця - Центру поштового зв’язку №2 Миколаївської дирекції ПАТ «УКРПОШТА», 15 березня в приміщенні Вознесенського МРЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій. На захід було запрошено 37 осіб, що шукають роботу, для укомплектування вакансій: листоноші, водія автотранспортних засобів та начальника відділення поштового зв’язку.

Начальник відділу кадрів ЦПЗ №2 Миколаївської дирекції ПАТ «УКРПОШТА» Тетяна Матіїва, презентувала шукачам роботи вакансії підприємства, надала розширену інформацію про характер та режим роботи, умови оплати праці, вимоги до претендентів.

Учасники заходу активно спілкувалися з представником роботодавця, задавали питання, які їх цікавили та отримували вичерпні відповіді на них. Крім того, під час проведення міні-ярмарку всі учасники отримали індивідуальні консультації фахівців центру зайнятості з питань законодавства про зайнятість.


Проведення міні-ярмарків вакансій є ефективною формою співпраці з роботодавцями для пошуку потрібних їм кадрів, оскільки безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними у присутності працівників центру зайнятості дає більш ефективний результат. 

Наприкінці зустрічі, претендентів на вакантні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, Тетяна Віталіївна запросила безпосередньо на підприємство, для більш детального ознайомлення з умовами та характером майбутньої роботи.

Дата: 20.03.2017 / Переглядів: 228 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -