На офіційний прийом до міського голови прийшло 13 мешканців міста

Сьогодні, 16 березня міський голова Віталій Луков провів черговий офіційний прийом громадян. Попередньо зареєструвались 15 мешканців міста, прийшли – 13.

Звернення громадян стосувались різних життєво важливих питань. Мешканець вулиці Матросова, який займається сільським господарством, а саме – розводить кроликів, звернувся до очільника з проханням сприяти виставці-продажу домашніх тварин, яка проводиться у місті близько 4 разів на рік, надати спеціально відведене місце біля центрального Вознесенського ринку для продажу домашніх тварин (кролів, цуценят, курей, качок та ін.) та забезпечити виступ представників міської влади на таких заходах. Міський голова пообіцяв розглянути пропозицію вознесенця.

Мешканці нашого міста, інваліди І-ї групи, які потребують гемодіалізу звернулись з наболілими питаннями, а саме – проханням надати допомогу від міста на утеплення своїх житлових приміщень та на медикаменти. Стосовно утеплення, Віталій Дмитрович проконсультувався з керівництвом «Ощадбанку» щодо «теплих кредитів», а також повідомив громадянам, що розглядатиметься можливість часткової допомоги з міського бюджету.

Інші мешканці міста звернулись щодо вирішення соціальних, земельних, житлових, сімейно-побутових проблем, питань субсидій на житлово-комунальні послуги. Було звернення, що стосувалось і недобросусідських відносин.

Усі звернення громадян були зафіксовані у картках особистого прийому. Частина відвідувачів отримала усні роз’яснення, іншим будуть надіслані письмові відповіді у визначені Законом терміни.

Нагадуємо! Прийом міського голови проводиться щочетверга з 08.00. Попередній запис – в Центрі надання адміністративних послуг (вул. Соборності, 14) з понеділка по середу з 08.00 до 17.00 або за телефоном (05134) 3-27-09.

Увага! Поспілкуватися з міським головою під час проведення особистого прийому можна і за допомогою Skype-зв’язку з персонального комп’ютера або смартфона: щочетверга з 8.00 до 10.00 за електронною адресою v.d.lukov@ukr.net.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Дата: 16.03.2017 / Переглядів: 175 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -