Південно-Африканська республіка

Адміністративний район Іден складається із 7 муніципалітетів: Каналенд (Малоє Кару), Оюдшурн, ДМА, Бітою, Кнісна, Джордж, Моссель Бей, Хесекуа. Населення району складає 455 тис. чоловік. Визначними характеристиками даного району є наступні муніципалітети:

Каналенд- це пустиня, яка перетинається повноводною річкою. В долині ріки в Калітздорп виробляють прекрасні вина та портвейни.

Оюдшурн світова столиця страусиних пірів і головне місто регіону. На території муніципалітету розташована Перша Південно-Африканська крільнича ферма, Ферма Метеликів Кангу, заповідник Свортберг і Пєрєвал.

В місті Джордж розташований Собор Святих Петра і Павла - найстаріший римсько-католичний собор у Південній Африці. Основна тема експозиції Музею Джорджа деревопереробна промисловість. Тут також стартує одноіменний тематичний маршрут, який потім проходить через ліса і поперек берегу до Кнісни.

Моссель Бей - відоме місце серед серфінгістів, також тут є природний ставок, який сформувався із уламків скель.

Для налагоджування партнерських відносин 9 червня 2005 р. був підписаний Меморандум про співпрацю між містом Вознесенськ та Адміністративним районом Іден.

Муніципалітет Хесекуа (Південно - Африканська республіка)

Муніципалітет Хесекуа (Південно - Африканська республіка), який як уже зазначалося належить до адміністративного району Іден, провінції Західний Кейп, Південно - Африканської республіки. Муніципалітет Хесекуа омивається Індійським океаном та займає площу 760 км2, населення муніципалітету нараховує 44 тис. чоловік. Центром муніципалітету Хесекуа є місто Ріверсдей. До складу муніципалітету входить 5 міст: Ріверсдейл, Хайделберг, Албертінія, Слангрівер та Гоюрішмонд. Головує на території виконавчий мер, який має своїх представників у вищезазначених містах. Головний офіс муніципалітету та міська рада з 15 депутатів на чолі з мером знаходиться в м. Ріверсдейл.

Промисловість муніципалітету представлена виробництвом косметики на основі екстракту алое, страусиними фермами, виробництвом вина та чаю. В сільському господарстві переважає вирощування зернових, соняшника, картоплі, квітів та фруктів. Тваринництво представлено вирощуванням великої рогатої худоби, овець, страусів та риболовством.

Туризм займає провідне місце в економіці муніципалітету Хесекуа. Тут добре розвинута мережа доріг та чудового сервісу, казино, прекрасні готелі та ресторани, білосніжні пляжі на березі Індійського океану, спокійна річка та блакитні озера над якими височать гори, страусині ферми, де ви зможете поласувати екзотичним м'ясом - все це приваблює сюди щороку безліч туристів з усього світу. На сафарі можна побачити „велику п'ятірку" - слона, лева, леопарда, носорога та буйвола. Між червнем та жовтнем з різних пунктів спостереження відвідувачі можуть милуватися за китами, які заходять до протоки Goukou.

11 червня 2005 року було підписано Меморандум про співпрацю між містом Вознесенськ та муніципалітетом Хесекуа. Відповідно до якого міста вважаються „містами - побратимами", що будуть провадити спільну діяльність в сфері: налагодження господарських зв'язків, здійснення експортно - імпортних операцій, розвитку туризму, здійснення культурних, спортивних, освітніх та професійних обмінів.

Відповідно до програми «Молодіжне лідерство та досвід демократичних перетворень», яка була започаткована між муніципалітетами в 2007 році, муніципалітет Хессекуа  у жовтні 2009 року  відвідала молодіжна делегація з міста Вознесенська  у складі 10 чоловік. В рамках програми  перебування молоді люди мали змогу  ознайомитися з культурою, релігією, політикою та адміністративною системою Південної Африки, а також ознайомитися з досвідом  демократичних перетворень останніх років в ПАР.      

Дата: 17.04.2014 / Переглядів: 2525 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -