Що треба знати про електронну чергу в дитячий садок

Протягом 2016 року мешканцями міста Вознесенська відповідно до реєстру уніфікованої системи "Електронна реєстрація в ДНЗ" отримано 552 направлення. З їх числа 76 заявок дітей однорічного віку, 244 заявки дітей дворічного віку, 110 заявок видані дітям трирічного віку, 59 – чотирирічного віку, 45 – п’ятирічного та 18 – шестирічного віку.

Станом на 27 лютого 2017 року до реєстру прийнято 252 заявки дітей, що бажають піти до дитячого садка в 2017 році, на 2018 рік прийнято 37 заявок дітей, 2019 рік – 2 заявки.

Звертаємо увагу батьків дітей дошкільного віку на те, що кількість місць в дошкільних навчальних закладах міста обмежена. У зв’язку із цим, щоб своєчасно та правильно сформувати групи, щоб кожна дитина в місті була забезпечена дошкільною освітою, просимо батьків, починаючи з моменту отримання свідоцтва про народження, створити заявку на порталі "Електронна реєстрація в ДНЗ".

Нагадуємо, що всі дошкільні навчальні заклади міста Вознесенська приймають дітей на виховання тільки за наявності направлення, роздрукованого з порталу електронної реєстрації працівниками Управління освіти Вознесенської міської ради.

Бажаючим зареєструватися повідомляємо, що для отримання місця в електронній черзі необхідно зробити наступне:

- зареєструватися на сайті  https://reg.isuo.org/;

- ознайомитись з інструкцією з електронної реєстрації для батьків;

- заповнити форму у розділі «Мої заявки»;

- підтвердити заявку, а саме - прикріпити електронну скан-копію чи фотозображення оригіналів документів у вказані поля заявки (свідоцтво про народження дитини; документ, що підтверджує наявність пільг);

- підтвердити наявність документів протягом 10 робочих днів з дня подання заявки, звернувшись до управління освіти за адресою: вул. Кібрика, 8.

(Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді).

Шановні батьки!

Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заявки Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. За необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи в управління освіти.

Для полегшення роботи на порталі рекомендуємо перед початком роботи ознайомитись з інструкцією по електронній реєстрації для батьків, яку Ви можете отримати у дошкільних навчальних закладах міста або безпосередньо на сайті після реєстрації.

Також, у разі виникнення питань, Ви можете звернутись за консультацією до управління освіти у телефонному режимі - (05134) 4-50-15, (05134) 3-20-79 або електронною поштою (uovmr@ukr.net).

Контактна особа: Романова Тетяна Михайлівна, секретар Управління освіти Вознесенської міської ради.

Для зручності мешканців міста Управлінням освіти Вознесенської міської ради складено графік прийому громадян щодо реєстрації до черги в ДНЗ міста. 

Графік прийому громадян працівниками Управління освіти Вознесенської міської ради щодо реєстрації до електронної черги в дошкільні навчальні заклади 

Щоденно з 13:00 до 16:00

Дата: 22.10.2014 / Переглядів: 5491 / Комментарії - 16 шт.

Iм'я -