альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Літо в бібліотеці №1 – свято щодня!

Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Це час шкільних канікул, коли вони відкривають світ і себе в цьому світі.

Зробити відпочинок користувачів - дітей активним, пізнавальним, пам'ятним, наповнений яскравими враженнями і гарним настроєм ставить за мету бібліотека №1 КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська». Адже її працівники намагаються, щоб дітки максимально розширили світогляд, збагатили себе новими знаннями та незабутніми враженнями.

Для юних книголюбів  бібліотека завжди пропонує цікаві книжкові виставки, калейдоскоп періодичних видань, інтелектуальні розваги, літературні ігри, віртуальні подорожі, творчі майстер - класи. Саме в бібліотеці, ховаючись від літньої спеки, діти мають змогу цікаво проводити час, а саме – пограти в м’якими іграшками, настільними іграми, повирізати з дитячих журналів, помалювати, познайомитись з новими друзями та просто поспілкуватись.

3 червня працівники бібліотеки №1 запросили своїх юних користувачів  в читальну залу просто неба на «Літературну поляну». Весело, цікаво та, як завжди, із користю діти мандрували сторінками книжок, дитячих журналів, охоче брали участь у вікторинах та літературних конкурсах. А подорожувати не завжди легко та просто. Завдання та запитання були такими оригінальними та інколи несподіваними – було над чим задуматись!

Дітям сподобалось на  зеленій галявині, на свіжому повітрі, проводити свій вільний час, читати книжки. Переконалися, що в бібліотеці можна змістовно відпочити, розважитися та набути нові корисні знання.

Ось чому ми, бібліотекарі, все більшого значення придаємо дозвіллевій функції наших закладів. Особливо під час канікул. Бібліотека має широкі можливості для того, щоб зробити дозвілля дитини не тільки приємним і цікавим, а й змістовним.
Тож якщо ви бажаєте отримати позитивні емоції від барвистого літа, від зустрічі з літературними героями, покращити навички спілкування, весело та креативно провести свій вільний час, розвинути свої інтелектуальні та творчі здібності, поповнити багаж необхідних знань – то ж скоріш до бібліотеки! У нас цікаво!

Бібліотека №1

КЗ «Бібліотечна мережа

м. Вознесенська»

скачать dle 12.0
Дата публікації: 05.06.2018 0 757
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно