альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Виїзна комісія на базі КП «Санітарна очистка міста»

Комунальне підприємство «Санітарна очистка міста» одне з підприємств Вознесенська, без якого мешканцям міста було б вкрай важко. Адже приємно, коли узбіччя чисте, а сміття вивезене. Враховуючи всю відповідальність за благоустрій та чистоту міста підприємство постійно відчуває нестачу в таких працівниках, як робітники з благоустрою та вантажники.

 

21 серпня 2018 року Вознесенська міськрайонна філія Миколаївського обласного центру зайнятості безпосередньо на базі підприємства КП «СОМ» організувала виїзну комісію з запобігання довготривалому безробіттю. Члени комісії у складі: заступника директора Вознесенської філії Миколаївського ОЦЗ Оксани Черчик, начальника відділу працевлаштування Алли Летуновської, начальника відділу взаємодії з роботодавцями Світлани Рабочої та директора підприємства Олександра Ольхова поспілкувались із дев’ятьма запрошеними безробітними, яким є підходящою некваліфікована робота. Фахівці мали нагоду оцінити їх потенціал та бажання працювати на запропонованих вакантних посадах.

Олександр Ольхов детально розповів про посади, заробітну плату та соціальний пакет при працевлаштуванні. Чоловіки, які відвідали комісію, мають час обміркувати отриману інформацію від керівника КП «СОМ» та оцінити всі перспективи працевлаштування.

 

скачать dle 12.0
Дата публікації: 22.08.2018 0 725
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно