Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Блог Хімій Денис Володимирович

Хімій Денис Володимирович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
Характер питань - Питання комунальної власності, житлові, земельні, тарифна політика, фінанси, економіка, транспорт, торгівля, підприємництво.

Шановні відвідувачі сайту! Звертаємо Вашу увагу, що спілкування в блогах міського голови та його заступників передбачає відповіді лише на запитання оперативного характеру. Відповіді в блогах не мають статусу офіційних документів, а є консультативними. Нагадуємо, що запитання і коментарі, які містять некоректні або образливі вислови, не публікуються і не підлягають розгляду.

 

скачать dle 12.0
Дата публікації: 20.11.2018 5 1 028
Усі звернення:
Татьяна
№ 1
21 листопада 2018 12:06

Доброго дня!Підскажіть будь-ласка, чи вносились зміни   в 2018 році в Положення про податок  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в частині  ставок податку? Які ставки податку будуть використовуватись  в 2019 році ?? Дякую за відповідь.Татьяна, з актуальними ставками податків Ви можете ознайомитись за посиланням http://voz.gov.ua/mscev-podatki-zbori.html. Також прошу врахувати, що з 1 січня 2019 року понижуючий коефіцієнт 0,5 з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для юридичних осіб застосовуватись не буде.

Тетяна
№ 2
7 травня 2019 09:17

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чому вранці в час робочого перевезення, не йде автобус за маршрутом №23 Ринок - Піщана? За розкладом автобус о 7:05 та маршрутка о 7:15, так ось, вже довгий час автобус на ці маршрути просто не виїзжає. Третя-п'ята зупинка з кінця, а в маршрутку вже неможливо потрапити. Та кількість людей, які розподіляються на два транспорти намагаються влізти в одну маршрутку! А нас багато, дітям в школу та садочки, люди старшого віку в лікарню та на базар, на роботу та на навчання. Допоможіть вирішити питання. Дякую Тетяна, Доброго дня, приношу  вибачення за затримку відповіді. Питання  про пасажирські перевезення на маршруті  № 23 «Ринок-Піщана» було розглянуто із перевізником на даному маршруті.  Встановлено, що збої в розкладі руху були через технічний стан транспортних засобів та не мають на меті постійного характеру.

Перевізнику наголошено про  дотримання затвердженого розкладу руху автобусів та недопущення збоїв у подальшому.

Матвієнко Ольга Леонідівна
№ 3
22 серпня 2019 19:20

Доброго дня! В травні писала звернення з приводу пасажирських перевезень в мікрорайон Болгарка. Отримала відповідь, що питання буде вирішене. Але все залишилось на місці. Прошу вирішити цю проблему. Починається навчальний рік і збільшиться кількість пасажирів.  

Світлана
№ 4
5 листопада 2019 18:25

Доброго вечора. Будь ласка, зверніть увагу на пасажирські перевезення, маршрут 23 Ринок-Піщана, чесно, то це вже проблема системна: вранці автобусу немає, всі мостимося в маршрутці, іхати додому - та ж проблема, дуже часто автобусу теж немає, і стоіш чекаєш наступну свою маршрутку, і  знову всі намагаємось  влізти. І де ж безпека наша і наших дітей?

Ольга
№ 5
10 січня 2020 17:22

Добрый вечер. Знаете, мы все понимаем, но как попасть домой? 23 маршрут, сегодня 16.05 - нету, 16.55 - нету, 17.25 - нету, ждем 17.45...Ольга, мала місце поламка основної машини. Наразі машину замінено на іншу

Додати звернення
Перейти на старий сайт
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно