Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Блог Путій Юрій Валерійович

Путій Юрій Валерійович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Характер питань - соціальні питання, охорона здоров’я, освіта, культура, спорт, молодіжна політика, релігія, туризм

Дні прийому – четвер з 09.00 до 12.00 та з 15.00 до 17.00

Місце прийому – пл. Центральна, 1, поверх ІІ, каб. 29

Шановні відвідувачі сайту! Звертаємо Вашу увагу, що спілкування в блогах міського голови та його заступників передбачає відповіді лише на запитання оперативного характеру. Відповіді в блогах не мають статусу офіційних документів, а є консультативними. Нагадуємо, що запитання і коментарі, які містять некоректні або образливі вислови, не публікуються і не підлягають розгляду.

скачать dle 12.0
Дата публікації: 08.10.2018 1 990
Усі звернення:
Юрій Іщенко
№ 1
21 серпня 2019 10:51

Шановний Юрію Валерійовичу!

В кінці 2018 року міською владою для КП "КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня" було придбано новий томограф за 14 млн. грн.

Станом на сьогодні 21.08.2019 р. томограф в експлуатацію не введено. Міським головою та головним лікарем було озвучено, що вартість обстеження на новому томографі для мешканців громади складе 350 грн. Сьогодні обстеження на працюючому приватному томографі коштує від 800 грн. Щодня мешканці громади переплачують великі кошти за обстеження, іноді віддаючи останнє, при цьому більшість обстежених це найменш захищенні верстви населення – пенсіонери та інваліди.

Прошу надати інформацію: на якій стадії знаходиться процес вводу в експлуатацію томографа? Що заважає проведенню обстежень сьогодні? Коли запрацює томограф?Юрій Іщенко, комп'ютерний томограф введено в експлуатацію. Пройшов перевірку дозвільними органами та чекаємо на видачу заключень. Медичні працівники проходять спеціалізацію. Тариф розроблено та подано на затвердження в Миколаївську ОДА (згідно чинного законодавства). Про початок роботи томографу громада буде оповіщена через ЗМІ.

Додати звернення
Перейти на старий сайт
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно