Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Блог Луков Віталій Дмитрович

Луков Віталій Дмитрович – міський голова

Дні прийому – четвер з 8.00 до 12.00 (попередній запис в центрі надання адміністративних послуг вул. Соборності, 14 або по тел. 3–27–09)

Місце прийому – пл. Центральна, 1, поверх ІІ, каб. 22

Шановні відвідувачі сайту! Звертаємо Вашу увагу, що спілкування в блогах міського голови та його заступників передбачає відповіді лише на запитання оперативного характеру. Відповіді в блогах не мають статусу офіційних документів, а є консультативними. Нагадуємо, що запитання і коментарі, які містять некоректні або образливі вислови, не публікуються і не підлягають розгляду.

скачать dle 12.0
Дата публікації: 08.10.2018 10 1 835
Усі звернення:
Марія
№ 1
11 листопада 2018 09:54

Доброго дня, пане мер. Хотілось би звернутися до вас чи громадської організації з приводу сміттєвого баку навпроти спортивного майданчику біля річки Мертвовод( вул. Болгарська 2). Я, як жителька будинку, який знаходиться навпроти цього сміттєвого баку, хотіла щоб його перенесли в інше місце, адже кожного ранку, виходячи з дому неприємно бачити баки зі сміттям, які смердять, купу гілок та листя, котів та собак, які збираються на сміттєзвалищі . Ділянок поруч для цих баків вистачає. Прошу звернути увагу на це невелике прохання. Дякую за увагу!Марія, Щодо перенесення контейнерного майданчика по вул. Зарічна, 38 навпроти будинку Болгарська, буд № 2 пропонуємо Вам ініціювати загальні збори мешканців прилеглих вулиць та разом з головою вуличного комітету визначитись про перенесення майданчика. Про спільне узгодження нового місця розташування майданчику відобразити в протоколі загальних зборів, який передати до Комунального підприємства «Санітарна очистка міста» для подальшого розгляду. У разі технічної можливості, Ваше питання буде вирішено позитивно.  Для інформації, станом на 01.12.2018 за адресою вул. Болгарська, 2 (8 квартир) числиться заборгованість 2195 грн. Також під час загальних зборів мешканців просимо Вас обговорити питання культури поводження з ТПВ, тільки сумісними зусиллями буде чисто біля Вашої оселі та в цілому по місту. Відповідь надало Управління ЖКГ та КБ

 

Вадим
№ 2
13 листопада 2018 15:52

Чому у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Вознесенської міської ради  немає опалення , чому  наші діти повинні мерзнути.Вадим, Дякуємо Вам за активну громадянську позицію. За інформацією керівництва Вознесенської ЗОШ № 2, школа була підключена до опалення ще 05.11.2018 року. При цьому кожного дня відповідальні особи школи здають покази температурного режиму до Управління освіти Вознесенської міської ради, яке жорстко контролює норми температурного режиму в усіх навчальних закладах міста. Якщо Ви володієте іншою інформацією, яка підтверджується фактами, то просимо записатись на особистий прийом до міського голови. Відповідь надав відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Володимир
№ 3
Володимир
16 листопада 2018 02:12

Шановний Віталіє Дмитровичу!  У останні тижні у всіх на устах  проблеми з перевезенням  пенсіонерів та війною між двома перевізниками, яка  вже докотилася і до Києва.  Але у розпалі баталій,  не забувайте про звичайних пасажирів, які мають добратися до роботи  вчасно і повернутися додому ввечері. У зв’язку  з цим питання?  Чи здійснюється  моніторинг, зі сторони  міської ради,   стосовно дотримання графіку руху та інтервалів між автобусами та  чи можна взнати  його результати. Адже в часи пік  вранці та ввечері  на  маршруті  «Ринок-Сирзавод через Зелений гай»  постійно спостерігаються  порушення графіку, що призводить  до переповнення маршруток та залишення людей на зупинках.  З перевезенням в час пік завжди були, як то говориться «шереховатости», але вони виросли в велику  проблему в останні місяці і це співпало з  відправлення автобусів на сільські маршрути, водії визнають -  автобусів не вистачає. Як Ви бачите вирішення  проблеми пасажирських  перевезень в майбутньому??? Дякую.Володимир, дякую за запитання щодо пасажирських перевезень в напрямку Сирзаводу через Зелений Гай. На минулому тижні на двох маршрутах в даному напрямку дійсно виходили з ладу транспортні засоби з причин технічної несправності. Вони були замінені перевізником на резервні. Разом з тим зрозуміло, що з цих причин, деякі рейси не були виконані в повному обсязі. По кожному окремому випадку із перевізником ведеться діалог щодо з’ясування причин збоїв та забезпечення пасажирських перевезень. Станом на 19.11.2018 за напрямком Ринок-Сирзавод через Зелений Гай перевезення пасажирів виконані в повному обсязі в тому числі і в робочу перевозку. Безпосередньо о 7.40  год. на зупинці «Зелений Гай» не було жодного пасажира. Запевняю Вас, що кожне питання стосовно пасажирських перевезень розглядається окремо та приймаються відповідні рішення. В разі виникнення подібних випадків  у подальшому Ви можете повідомити таку інформацію за телефоном : 4-34-90 для вчасного реагування та вирішення питання.

Олександр
№ 4
16 грудня 2018 23:25

   Прошу звернути увагу на роздільне сортування сміття. КП СОМ поставив три баки для сортування, а саме для картону, пластику, скла. При цьому контейнер з для пластику дуже швидко наповнюється, бо туди кидають ПЕТ пляшки, які є дуже обємними. Для пластику потрібен ще один додатковий контейнер. Особливо в тих місцях де є багатоповерхові будинки.Олександр, У відповідності до «Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства  міста Вознесенська на 2018 рік» депутатами Вознесенської міської ради були виділені кошти для придбання поки що 30 одиниць євро контейнерів для збору вторинної сировини по 10 од. для пластику, макулатури та склобою. Для впровадження культури поводження з відходами вказані контейнери, як пілотний проект, були встановлені на 3-му мікрорайоні, в парку ім. Шевченка та біля виконкому.

Згідно з розробленим маршрутом вивозу відходів з даних контейнерів виділяється сміттєвоз на базі шасі МАЗ 5337 для вивозу сміття щоп’ятниці. Але, аналізуючи період за жовтень-листопад 2018 року, вказані заходи не є економічно обґрунтованими, адже за один тиждень деякі контейнери заповнюються наполовину, а деякі взагалі порожні. Також були виявлені факти закидання до даних контейнерів харчових відходів, будівельного і дворового сміття. Це приводить до порушення технічних вимог використання даних відходів як вторинної сировини.  Тому, в графік було внесено зміни стосовно вивозу відходів 2 рази на місяць, що є більш раціональним та економічно обґрунтованим.

В газету готується інформаційна стаття про правила сортування сміття відповідно до принципу його роздільного збору.

Микола
№ 5
30 квітня 2019 23:51

Пане Віталію, що відбувається з нашою річкою, яка так оспівана навіть у гімні Вознесенська? Щодня на місточках відловлюють рибу сітками, незважаючи на заборону. Вода в річці починає цвісти в деяких місцях і все більше заростає очеретом. Схаменіться поки не пізно і не все ще втрачено!Миколо, По-перше, органам місцевого самоврядування заборонено втручатись в питання використання та відтворення поверхневих водних ресурсів. В Україні цим займається Державне агентство водних ресурсів України. 

По-друге, якщо Ви бачили, як люди "відловлюють рибу сітками", то чи звернулись Ви до правоохоронних органів задля припинення їхньої неправомірної діяльності?

Дима
№ 6
13 вересня 2019 13:21

Шановний Віталіє Дмитровичу! Пожалуйста, решите ситуацию с вывозом мусора. Жители Зеленого Гая буквально тонут в отходах. На огромный микрорайон всего несколько мусорных баков.

 

Фото: 

 

https://prnt.sc/p5lwc3

 

https://prnt.sc/p5lwi1Шановний Дмитре, Станом на сьогодні усе сміття вивезене. Дякую за активну громадянську позицію.

Николай
№ 7
12 грудня 2019 18:43

Шановний Віталію Дмитровичу, скажіть будь-ласка чи є можливість в міському бюджеті виділити кошти для придбання білої фарби?
Для того щоб:
1)намалювати пішохідні зебри
2)обмалювати самі небезпечні ями на дорозі нашого міста.
?
Вже не йдеться про ямочний ремонт і справність світлофорів, йдеться про безпеку людей на дорозі, в цьому питанні немає відповідальних, як завжди.
Де наша дорожня служба, і хоть якийсь привид дорожньої інспекції?
Також останнім часом фури мають звичку паркуватися на аварійці де заманеться, наприклад там де продають каву, а фуру лишають пезпосередньо перед пішохідними переходами, під знаками стоянка не дозволена і .т д., чим створюють небезпеку.
Невже треба багато коштів, щоб навести хоть якийсь порядок у місті?
Дякую за розуміння.

Анатолий
№ 8
14 березня 2020 12:23

Шановний пане мер!
Скажiть будь ласка, з якої причини масово вирізають дерева в місті? А саме на 3 мкр?
Наскільки мені відомо, то повинні зрізати гілки які заважають пезперебійної роботі електричних дротів тощо.
Але по факту відбувається інше, масово вирізаються дерева під корінь, причому в таких місцях де вони не заважають електричним дротам, і взагалі нікому!!! Для підтвердження фактів можемо надати фото. Це є неприпустимою безпорядністтю! В результаті такої діяльності ми отримаємо місто без єдиного дерева, так як взамін цьго не насаджуються нові дерева!
Шановний Віталію Дмитровичу, прийміть необхідні міри для зупинки цього процессу!Анатоліє, рішення по кожному зрізанню дерева відбувається лише за дозволу обласного екологічного інспектора. Проте, за Вашим зверненням вже ініційовано перевірку. Дякую за повідомлення.

Тетяна
№ 9
14 квітня 2020 16:12

Доброго дня, Віталіє Дмитровичу!

Скажіть, будь ласка, що робити, якщо сусід захаращує мою прибудинкову територію купами гілок. Це відбувається не вперше, щоденно контролювати ситуацію я не можу, так як  будинок зараз пустий, ми проживаєсо в іншому місці, а вимога прибрати своє сміття закінчується нецензурною лайкою і майже бійкоюТетяно, найкращий спосіб - це знайти спільну мову з сусідом. У нас діє комісія, яка розглядає спірні питання між сусідами, але практика показує, що без доброї волі обох сторін конфлікту питання не вирішується роками. Тому настійливо рекомендую Вам знайти спільну мову з Вашим сусідом.

Александр
№ 10
5 травня 2020 10:04

Уважаемый Виталий Дмитриевичь ! Есть ли возможность или есть в планах выделение  средств на создание красивой набережной в  районе "Пищевкусовой фабрики и "Автодорожного моста". На прибрежной территории  создать красивый ландшафтный парк и прилегающую инфраструктуру для отдыха.

А  сейчас в зоне, где могла бы располагаться набережная, спланировать дорожки (тротуары) и высадить  деревья.Олександре, плани щодо організації гарної набережної ми виношуємо вже дуже давно. Але таке велике, як для нашої громади, будівництво вимагає й відповідного значного фінансування. Хоча деякі заходи ми проводимо вже зараз. Так, на вказаній Вами території були висаджені дерева, активні городяни намагаються також внести свій вклад в розбудову інфраструктури зони. Так, небайдужою молоддю було розроблено проект невеликої споруди у вигляді місця для відпочинку. Учасники проекту виграли для його втілення мікро-грант на суму 15 тис. грн. Допоміг в реалізації задуму і я. Наразі через брак коштів ідея чекає на вливання з боку благодійників для завершення монтажу конструкції.

Додати звернення
Перейти на старий сайт
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно